Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Mochnaczka Wyżna – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana

Mochnaczka Wyżna,małopolskie

140 000 zł1 022 m² 136,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż z pięknymi widokami na góry w miejscowości Mochnaczka Wyżna, gm. Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna uzbrojona Ptaszkowa

Ptaszkowa(Mochnaczka Wyżna + 19 km)

350 000 zł6 041 m² 57,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Oferta Ptaszkowa koło Grybowa Działki budowlane o łącznej powierzchni 6041 m2 z udziałem w drodze nr 2386/5. Sprzedaż dot. całości terenu! Działki zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Śnietnica

Śnietnica(Mochnaczka Wyżna + 9 km)

75 000 zł884 m² 84,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8,84 ara położoną w miejscowości Śnietnica, gm. Uście Gorlickie. Świetna oferta inwestycyjna! oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Banica

Banica(Mochnaczka Wyżna + 5 km)

109 000 zł3 200 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3200 ha położoną w miejscowości Banica, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Pułaskiego

Centrum,Krynica-Zdrój(Mochnaczka Wyżna + 2 km)

1 420 000 zł2 010 m² 706,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Do sprzedania słoneczna działka blisko Deptaka w Krynicy-Zdroju, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Piwniczna-Zdrój

Piwniczna-Zdrój(Mochnaczka Wyżna + 20 km)

430 000 zł15 600 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-leśna o powierzchni 1,5665 ha w uzdrowisku Piwniczna Zdrój. Działka położna jest w Kosarzyskach, jest to przysiółek zlokalizowany w południowej części.